SZCZUPŁA SYLWETKA JAKO IDEALNE POSTANOWIENIE NOWOROCZNE!

Zacznij Nowy Rok od WIELKICH ZMIAN 😊

2022 rok to rewelacyjny czas na wyznaczenie Sobie nowych celów i wyzwań. Najczęściej pragniemy z nowym rokiem zacząć proces odchudzania się. Zatem aby móc zrealizować to postanowienie powinniśmy przyjrzeć się prawidłowemu odżywianiu i odpowiednim zabiegom, które pomogą osiągnąć zamierzony cel. Spersonalizowany plan odchudzania to najważniejszy klucz do uzyskania szczupłej sylwetki.

Jeżeli masz problem z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz mało jędrną i elastyczną skórą to ten PAKIET jest stworzony z myślą o Tobie!

Specjalnie dla Ciebie mamy świetną ofertę w postaci PAKIETU dietetyczno-wyszczuplającego. W skład pakietu wchodzi: 6 zabiegów dermomasażu, 3 zabiegi liposukcji kawitacyjnej z podczerwienią, kompleksowa pielęgnacja (peeling+maska wyszczuplająca i balsam modelujący) oraz indywidualny 7 dniowy jadłospis ułożony przez naszego doradcę żywieniowego Nataszę Niczyporuk.

MEGA PROMOCJA DLA PIERWSZYCH 5 OSÓB ZA 700 PLN ZAMIAST 1000 PLN!

Dzięki profesjonalnym zabiegom, właściwej diecie oraz ćwiczeniom i pielęgnacji w warunkach domowych znacznie szybciej osiągniesz smukłą sylwetkę.

Wstępnym zabiegiem jest peeling danej partii, który skutecznie przygotowuje skórę do dalszych etapów. Następnym zabiegiem  wykonywanym w ramach PAKIETU  jest liposukcja kawitacyjna z podczerwienią. Przed przystąpieniem do liposukcji, w celu przyśpieszenia mikrokrążenia i metabolizmu oraz odżywienia i poprawy trofiki tkanek stosuję się światło Infrared – podczerwień. Natomiast liposukcja ultradźwiękowa redukuje złogi tłuszczu i cellulitu
w newralgicznych obszarach podatnych na tego typu defekty tj. brzuch, uda itp.

Komórki tłuszczowe zostają poddane zjawisku zwanym kawitacją, czyli powstałe pęcherzyki pod wpływem wysokiego ciśnienia rozrywają się w pobliżu komórek tłuszczowych, których zawartość jest uwalniana w formie emulsji
i metabolizowana naturalnymi drogami.

Kolejnym jednym z najbardziej skutecznych zabiegów jest dermomasaż. Jest to mechaniczny masaż podciśnieniowy, który zasysa fałdy skóry i roluje je na każdym podłożu. Skutkuje to szeregiem reakcji, które powodują efekt odmładzający, ujędrniający, wyszczuplający i antycellulitowy.

Na zakończenie nakładana jest specjalna maska o działaniu wyszczuplającym dzięki kompleksom wyciągów roślinnych oraz balsam modelujący.

Dodatkowo w skład PAKIETU wchodzi indywidualny 7 dniowy jadłospis. Nasz doradca ustala odpowiednią dietę do potrzeb i preferencji żywieniowych klienta.

„ZDROWY STYL ŻYCIA MOŻE STAĆ SIĘ TRWAŁYM NAWYKIEM JEDYNIE WTEDY GDY SPRAWIA PRZYJEMNOŚĆ”

Złe nawyki żywieniowe i nieodpowiednia dieta są często przyczyną wielu schorzeń i dolegliwości. Dieta zazwyczaj kojarzona jest restrykcyjnym żywieniem, niesmacznymi produktami czy głodzeniem się.

OTÓŻ NIE !

!!Dieta wcale nie musi być nudna!!

Dzięki uwzględnieniu ulubionych produktów i dobraniu odpowiedniej ilości potraw nie poczujesz, że jesteś na diecie!
Po zakończeniu PAKIETU przekazywane są zalecenia w warunkach domowych odnośnie prawidłowej pielęgnacji.

W trakcie realizowania pakietu mierzymy postępy w osiągnięciach.

POWODZENIA!

 1. Jak często wykonuje się zabiegi z PAKIETU?
  dwa razy w tygodniu dermomasaż i 1-2 razy w tygodniu liposukcja z podczerwienią, w zależności od danego problemu
 1. Ile trwa PAKIET?
  3 tygodnie według planu
 1. Co ile można robić PAKIET?
  Po zakończonej serii należy odczekać około 2 miesiące. Następnie raz w miesiącu wykonuje się zabieg przypominający. W razie potrzeby można wykonać następny pakiet po około 3-6 miesiącach.
 1. Czy istnieje szansa, że efekty będą zatracone?
  Tak, jeżeli osoba nie będzie trzymać się ustalonych zaleceń istnieje ryzyko powrotu do poprzedniego stanu.
 1. Kiedy pojawią się pierwsze efekty?
  Pierwsze efekty widoczne są zazwyczaj już po pierwszym zabiegu. Natomiast całkowity rezultat widoczny jest nawet po 2 miesiącach od zakończenia PAKIETU, ponieważ tkanka ciągle ulega przemianom.
 1. Czy są jakieś kluczowe zalecenia w trakcie PAKIETU?
  Tak. Istotne jest wypijanie 2-2,5 litra wody dziennie, trzymanie się ustalonego jadłospisu i aktywność fizyczna.
 1. Czy są jakieś skutki uboczne zabiegów?
  Po wykonanych zabiegach najczęściej pojawiają się siniaczki, wybroczyny, lekki obrzęk i tkliwość tkanki. Zazwyczaj ustępuje to w ciągu kilku dni. Zabiegi są w pełni bezpieczne dzięki przeprowadzonemu wywiadowi kosmetologicznemu.

NIE PRZEGAP OKAZJI 😊
BĄDŹ PIERWSZA I SZCZUPLEJSZA!

Share on facebook
Facebook