O nas

Nazywam się

Karolina Kiwilsza

i jestem dyplomowanym kosmetologiem oraz właścicielem gabinetu DamaRose.

Ukończyłam studia licencjackie na Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej we Wrocławiu na kierunku kosmetologia. Dodatkowo uzyskałam tytuł zawodowy technika usług kosmetycznych. Odbyłam wiele kursów i szkoleń z zakresu zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Staram się nieustannie podnosić swoje kwalifikacje zawodowe co pozwala mi podwyższać jakość moich usług. Wiedza z zakresu kosmetologii, anatomii, fizjologii, oraz innych dziedzin umożliwia mi właściwy dobór odpowiednich zabiegów do rodzaju skóry i potrzeb klienta. Rozległa wiedza pozwala mi również w układaniu planów zabiegowych z uwzględnieniem pielęgnacji skóry w warunkach domowych. Zdobyte umiejętności i pasja do kosmetologii zainspirowały mnie do stworzenia autorskiego gabinetu kosmetologicznego DamaRose. Jest to miejsce przeznaczone dla osób pragnących zadbać o zdrowy i nieskazitelny wygląd. W swojej pracy używam wyłącznie wysokojakościowych i bezpiecznych produktów oraz profesjonalnych urządzeń. Pracujemy w zespole z doskonałym przygotowaniem merytorycznym oraz posiadającym rozległą praktykę w świadczeniu usług w zakresie kosmetologii, medycyny estetycznej, dietetyki i makijażu permanentnego.

Nasz team

Nasz team

Natasza Niczyporuk

Dietetyk i psychodietetyk

Natasza jest dyplomowanym doradcą żywieniowym i absolwentką Psychodietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Od wielu lat jej pasją jest zdrowe odżywianie i medycyna. Z czasem pasja stała się jej zawodem. Specjalizuje się w terapii nadwagi i otyłości, insulinooporności (certyfikowany specjalista SOIT, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia) jak również w żywieniu w różnych jednostkach chorobowych. Stara się promować racjonalne podejście do zdrowego stylu życia poprzez zmianę nawyków żywieniowych i uświadomienie ich znaczenia.

Dr Dorota Gigiel-Pucko

Lekarz medycyny estetycznej

Pani doktor ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jest specjalistą otolaryngologiem i foniatrą. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe. Ukończyła również studia podyplomowe dla lekarzy z zakresu Medycyny Estetycznej. Dzięki połączeniu tych dwu dziedzin medycyny może pomóc pacjentowi w rozwiązaniu problemów nie tylko natury estetycznej, ale także medycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Laryngologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Dr Dorota Gigiel-Pucko jest zwolenniczką podkreślania naturalnego piękna. Przywiązuje dużą wagę do profilaktyki przeciwstarzeniowej. Do dyspozycji mają Państwo duży wybór zabiegów medycyny estetycznej takich jak: peelingi medyczne, mezoterapia igłowa na bazie koktajli witaminowych i osocza bogatopłytkowego, toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, nici liftingujące, plazma i wiele innych.  Pani doktor używa wyłącznie certyfikowanych preparatów pochodzących od renomowanych producentów oraz wysokiej jakości sprzęt medyczny. Dzięki temu zapewnia  naszym pacjentom poczucie bezpieczeństwa i skuteczność zastosowanych terapii.

Z doświadczeniem

Certyfikowany personel

Klientki nam ufają

KLUCZ DO ZDROWEJ
I PIĘKNEJ SKÓRY

Jesteśmy tu dla Ciebie!