REGENERACJA SKÓRY PO LECIE W ZGORZELCU!

Wysokie natężenie słońca, nadmierne opalanie się czy kąpiele morskie w okresie wakacyjnym sprzyjają powstawaniu wielu defektów na skórze, co wiąże się z pogorszeniem jej kondycji. Bardzo często można spotkać się z nadmiernym przesuszeniem, nierównym kolorytem, zanieczyszczeniem w postaci tzw. wągrów czy objawami fotostarzenia skóry. Skóra traci zdrowy wygląd, a jej funkcje ulegają upośledzeniu, przez co staje się bardziej wrażliwa na czynniki zewnętrzne. W związku z tym należy szczególnie zadbać o pielęgnację skóry po lecie, tak aby zachować młody i promienny wygląd i przywrócić jej poprzedni stan.

Po lecie bardzo ważna jest pielęgnacja skóry oparta na wzmocnieniu naturalnej bariery ochronnej, regeneracji i odnowie, dogłębnym nawilżeniu, wyrównaniu kolorytu lub/i zmniejszeniu przebarwień posłonecznych,  oczyszczeniu i usunięciu wolnych rodników odpowiedzialnych m.in. za proces fotostarzenia. 

W gabinecie DamaRose  skorzystasz z genialnych i najskuteczniejszych metod pozwalających zatroszczyć się o Twoją skórę.

 

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ REWELACYJNE ZABIEGI DLA SWOJEJ SKÓRY!

 

1. Zabiegi oczyszczające i złuszczające

Pierwsze, na co warto zwrócić uwagę po wakacjach to dokładne oczyszczenie skóry z wszelkich zanieczyszczeń m.in. zaskórników i usunięciu martwego naskórka. Taka czynność sprawia, że cera staje się bardziej odświeżona, rozświetlona, nawilżona i odmłodzona.
Rekomendujemy peelingi kwasowe na bazie kwasów owocowych, kwasu ferulowego w połączeniu z serum z witaminą C (silna kuracja przeciwzmarszczkowa); kwasu azelainowego czy mocnych kwasów złuszczających w postaci retinolu i kwasu TCA (trójchlorooctowego). Dodatkowo świetnie sprawdzi się dla każdego rodzaju skóry-wieloetapowe oczyszczanie wodorowe z kompleksową pielęgnacją (serum i maską). W przypadku cer mocno wrażliwych do dyspozycji mamy delikatne zabiegi oczyszczające np. dotleniającą oxybrazję z serum i maską.

 

2. Zabiegi regeneracyjne i odmładzające

W celu zachowania młodego wyglądu polecamy nieinwazyjne zabiegi przeciwzmarszczkowe w postaci mezoterapii mikroigłowej czy radiofrekwencji mikroigłowej. Mezoterapia mikroigłowa to idealny zabieg, który w połączeniu z peelingiem kwasowym pozwala zadbać o prawidłowe nawilżenie skóry, odżywienie, napięcie, zmniejszenie przebarwień czy spłycenie zmarszczek. Dzięki mikronakłuciom wysokoskoncentrowane składniki aktywne zostają wprowadzane w głąb skóry, a skóra jest intensywniej wypielęgnowana. Można uzyskać skuteczne i wyraźne efekty, wykonując serię zabiegów. Dla bardziej skór opornych polecamy radiofrekwencję mikroigłową, która, podobnie jak mezoterapia, działa wszechstronnie. W połączeniu z mikronakłuwaniem i emisją fal radiowych zachodzi proces stymulowania fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. Dodatkowo w zabiegu wykorzystuje się peeling kwasowy, który wzmacnia rezultaty. Zabieg należy do silnie ujędrniających, zagęszczających i odmładzających skórę jest to tzw. lifting bez skalpela.

 

3. Zabiegi nawilżające, wzmacniające i usuwające przebarwienia

Także ważnym elementem w pielęgnacji skóry jest przywrócenie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry, wzmocnieniu naturalnej bariery ochronnej oraz zmniejszeniu przebarwień posłonecznych np. plam soczewicowatych. W tym celu proponujemy zabiegi takie jak: peelingi kwasowe, oczyszczanie wodorowe, oxybrazję, mezoterapię mikroigłową czy zabiegi z zakresu laseroterapii w celu usunięcia przebarwień – laser PALOMAR Emerge.

 

WSPÓLNIE ZADBAMY O TWOJĄ SKÓRĘ!

 

Zachęcamy do skorzystania z naszych zabiegów i zapraszamy na konsultację kosmetologiczną, gdzie dowiesz się jak dbać właściwie o skórę w warunkach domowych.

Konsultacja kosmetologiczna wliczona jest zawsze w cenę zabiegu.

Share on facebook
Facebook