NAJPOPULARNIEJSZA LETNIA OFERTA ZABIEGOWA W ZGORZELCU

Rozpoczął się okres wakacyjny, a więc najlepszy czas na zadbanie o skórę!
Już w naszej ofercie dostępne mamy letnie propozycje zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Intensywne słońce sprzyja powstawaniu przebarwień, wysuszeniu skóry czy pogłębianiu zmarszczek. W związku z tym warto zapobiegać skutecznymi zabiegami opierającymi się na zwiększeniu nawilżeniu, oczyszczeniu, dotlenieniu, usuwaniu toksyn (wolnych rodników), regeneracji i łagodzenia skóry po opalaniu.

Czy wiesz, że promieniowanie ultrafioletowe jest jednym z najbardziej szkodliwych czynników odpowiedzialnych za fotostarzenie, plam posłonecznych czy utraty poziomu nawodnienia skóry?
Dzięki właściwym zabiegom możemy zminimalizować i zredukować zmiany powstałe na skutek oddziaływania słońca i zwiększyć barierę ochronną skóry poddawanej ciągłej ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Zatem idealnym sposobem na zadbanie skóry w okresie letnim są kuracje bazujące na zwiększeniu poziomu nawilżenia, delikatnym złuszczeniu naskórka, złagodzeniu i ukojeniu skóry, intensywnej odnowie i wzmocnieniu ochronnej warstwy naskórka. Dodatkowo w zależności od zabiegów wpływamy na dotlenienie, odżywienie i rozjaśnienie skóry.

Najchętniej wybierane zabiegi naszych klientów w okresie letnim:

  •  Oczyszczanie wodorowe + eksfoliacja kwasami z kompleksową pielęgnacją (serum, maska, kremy)
  • Peelingi chemiczne na bazie kwasów: azelainowego, ferulowego, laktobionowego i migdałowego z kompleksową pielęgnacją
  • Oxybrazja – peeling wodno-tlenowy intensywna kuracja dotleniająca i wyciszająca skórę
  • Rytuały SPA twarzy – manualne zabiegi z relaksującym masażem twarzy, szyi i dekoltu z kompleksową pielęgnacją
  • Nanobrazja (mezoterapia mikroigłowa za pomocą nano kartridży) + całoroczne peelingi kwasowe z kompleksową pielęgnacją – intensywna odnowa i regeneracja skóry
  • Pakiet dietetyczno-wyszczuplający (6 zabiegów dermomasażu z liposukcją kawitacyjną, peelingiem, maską modelującą i 7-dniowym jadłospisem ustalonym przez naszego doradcę żywieniowego Nataszę Niczyporuk)

 

Bezpośrednio po zabiegu widoczne są efekty zabiegów. Skóra nie jest podrażniona, mocno zaczerwieniona i nie występuję ryzyko złuszczania się widocznego gołym okiem. Skóra po zabiegu staje się gładsza, złagodzona, nawilżona i rozświetlona. Powyższe zabiegi określa się
bankietowymi, ponieważ świetnie nadają się na ważne wydarzenia jak wesela czy inne przyjęcia.

HITEM TEGO LATA jest peeling z kwasem ferulowym z witaminą C i chłodzącą maską algową. Skóra jest od razu zrewitalizowana, wygładzona, napięta i promienna. Dobrze sprawdza się na każdą okazję i do każdego rodzaju cery. Nasi klienci uwielbiają ten zabieg!
Przekonaj się Sama/Sam na Swojej skórze.

Share on facebook
Facebook