JEDEN Z NAJLEPSZYCH LETNICH ZABIEGÓW W ZGORZELCU!

Chcesz pozbyć się zaskórników tzw. wągrów, zmian trądzikowych, nadmiernego wydzielania sebum, utraty jędrności skóry czy suchości skóry?

lub

Pragniesz olśniewająco wyglądać przed ważnym wydarzeniem np. wesele?

Mamy dla Ciebie rewelacyjny i skuteczny sposób!

DO KOŃCA LIPCA OCZYSZCZANIE WODOROWE
ZA 195 PLN ZAMIAST 230 PLN!!!

Oczyszczanie wodorowe świetnie sprawdzi się na każdą okazję własny ślub, wesela czy inne ceremonie. Jest to zabieg  bankietowy rekomendowany wszystkim rodzajom skór w tym tłustym, trądzikowym, dojrzałym ze zmarszczkami, suchym, odwodnionym, wrażliwym czy mocno zanieczyszczonym w wyniku palenia papierosów lub po nadmiernej ekspozycji na słońce.
Skóra po oczyszczaniu jest ukojona i wyciszona, a wszelkie zanieczyszczenia w postaci zaskórników czy innych zmian zostają znacznie zredukowane już po pierwszym zabiegu.
Dodatkowo zastosowanie profesjonalnych kosmetyków sprawia, że skóra jest rozświetlona, nawilżona i dogłębnie odświeżona.

Oczyszczanie wodorowe polega na wykorzystaniu wodoru, który ma działanie antyoksydacyjne czyli niszczące wolne rodniki odpowiedzialne m.in. za szybsze starzenie się oraz przeciwzapalne. Zabieg jest wieloetapowy. Składa się z wykonania oczyszczania przy użyciu specjalnej wody wzbogaconej aktywnym wodorem i odpowiedniego płynu z naturalnymi składnikami aktywnymi, a następnie wykonania peelingu chemicznego w postaci kwasów np. azelainowego, laktobionowego, migdałowego czy ferulowego.
Kolejnym krokiem jest wprowadzenie serum za pomocą mezoterapii bezigłowej w głębsze warstwy skóry.
Dodatkowo w przypadku skór dojrzałych wykorzystuje się lifting RF do stymulowania produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Ostatnim etapem jest krioterapia, polegająca na krótkotrwałym chłodzeniu fizjologicznym skóry do 5-10°С, co powoduje wyciszenie skóry po zabiegu i redukuje zaczerwienienia. Na zakończenie zabiegu nakładana jest odpowiednia maska i kremy w zależności od typu cery.

Po zabiegu widoczny jest efekt głębokiego oczyszczenia skóry z zaskórników, grudek i innych zmian, zwężenie rozszerzonych porów, zmniejszenie wydzielania sebum, intensywne nawodnienie, dotlenienie, rewitalizacja, rozświetlenie, wyciszenie czy odmłodzenie skóry.
Zabieg można wykonywać przez cały rok również latem. Nie ma ryzyka płatowego złuszczania czy fotouczuleń w wyniku kontaktu ze słońcem.

Zabieg można wykonywać w serii 3-6 zabiegów w odstępach co 2 tygodni lub jednorazowo. Dodatkowo w ofercie mamy pakiet oczyszczania wodorowego w jeszcze niższej cenie.
Istnieje możliwość rozłożenia na raty dzięki MediRatom. O szczegóły zapytaj w gabinecie.

W cenie szczegółowa konsultacja kosmetologiczna z opieką pozabiegową!

Share on facebook
Facebook